Častoboř

 

Dětský tábor u Žraločí zátoky Častoboř.
  Poloha tábora uprostřed lesů na jih od Prahy, 12 km od Sedlčan,  30 km od Příbrami ,   vám nabízí  možnost prožití příjemné dovolené, případně víkendového pobytu  na břehu Vltavy - Slapského jezera.  Lákavé je spojení pobytu s turistikou, rekreačním sportováním, houbařením, rybařením nebo jen s koupáním a opalováním. Spolu s večerním posezením u táboráku se jedná o nejlevnější pobyt v přírodě. Tábor leží v přímém sousedství národní přírodní rezervace  DRBÁKOV – Albertovy skály, přímo proti táboru leží největší ložisko zlata u nás, o sobotách po dohodě je možné „ zlatý důl “ navštívit. Nádherná  je i naučná stezka po Albertkách s krásnými výhledy na řeku, případně návštěva rozhledny na protějším břehu Vltavy s výhledem téměř až na Prahu.    
Využití,tábora: V červenci a srpnu pořádá občanské sdružení Častoboř  (www.castobor.com) tři letní dětské osmnáctidenní  tábory.
V ostatních měsících je tábor k dispozici pro víkendové  nebo týdenní rodinné pobyty, firemní akce, oslavy, soustředění sportovních kolektivů, školy v přírodě a rybářské akce.  – informace a objednávky p. Homolková 606 952 533 nebo 724 032 054.
Vybavení:   Parkoviště, sprchy, WC, udírna, žulové grily, tři ohniště, hřiště na fotbal, volejbal, nohejbal, badminton, petanque, šipky, stolní tenis, stolní fotbal, jídelna, dvě společenské místnosti (učebny). Travnatá pláž s písečným břehem v přímém sousedství chatek – ideální pro rodinnou rekreaci s malými dětmi. Pro výlety na vodě bezplatné zapůjčení deseti pramic vybavených pádly a záchrannými vestami.
Stravování:  Zařízené prostory kuchyně (sporáky, kamna, mikrovlnka, pečící pánve, el. trojtrouba, lednice a mrazáky)  umožnují  za drobný poplatek návštěvníkům samostatné stravování.     
Ubytování:  55 dvoulůžkových  chatek  uspořádaných v kruzích po  osmi chatkách,   8 samostatných pokojů dvou a čtyřlůžkových  případně 35 dvoulůžkových stanů s podsadou.

Ceník:   Dvoulůžkové chatky a stany  70 .- Kč za osobu/noc - dítě do 4 let zdarma ,5-6 let 50.- Kč/noc.  Pokoje dvou až čtyřlůžkové  80.- Kč za osobu/noc. V ceně je zapůjčení spacáku, dek, polštářku s povlakem a povlaky na matrace.  Ostatní povlečení za cenu prádelny (bez zisku TJ). Týdenní školy v přírodě a větší kolektivy pronájem celého rekreačního zařízení - cena dohodou.

 

TABORTABOR 2